Color Line

Color Line

Color line

Color line – gra logiczna online w stylu Tetrisa. Wybierz blok i umieść go na planszy gry. Wypełnij bloki w jednej linii: pionowo, lub poziomo blokami w jednym kolorze i zbieraj punkty w grze. Gra nie jest na czas, wymaga od gracza logicznego myślenia, wiec spokojnie przemyśl każdy swój ruch. Wybierz blok w grze i umieść je na planszy. Wypełnij planszę, pozostawiając puste bloki niewypełnione.

Zbierz jak najwięcej bloków, aby uzyskać jak najlepszy wynik. Graj w inne darmowe gry logiczne . Gra dostępna na stronie pl.y8.com. Zagraj w grę za darmo tutaj. Zaczynając grę masz możliwość wyboru trzech bloków na dole planszy gry w rożnych kolorach. Plansza pola gry podzielona jest na 64 małe kwadraciki tej samej wielkości. W grze online Color line myszką łapiesz nowe bloki z dołu ekranu i ustawiasz na głównej planszy gry. Gra oferuje kilka rodzajów bloków.

Gry diamenty online

Graj w darmowe gry diamenty i ciesz się wspaniałą zabawą online, spędzając miło wolny czas. Na tej stronie znajdziesz wiele gier logicznych z diamentami w tle. Diamentowe gierki to niesamowicie odprężająca i popularna rozrywka dla wielu graczy online. W internecie jest masa takich gier, stąd też popularność takich gierek. Na stronie gry diamenty, znajdziesz diamentowe gry dla dzieci , dziewczyn, chłopców. Cała masa diamencików do wyboru. Jeśli znajdzie się jeszcze ktoś, kto nigdy nie zagrał w gry diamentowe, to nie ma na co czekać.

W diamentach jest coś co przyciąga wszystkich, może to poczucie posiadania „wielkiego majątku”, na który każdy w swym życiu poluje na swój sposób. A może to po prostu możliwość sprawdzenia siebie, tudzież idealna odskocznia od natłoku myśli, czy nudnej czasami pracy przy komputerze. W grach tego typu docenić należy bogatą ofertę grafik, scenariuszy i poziomów. Zaczynamy od najprostszego levelu, gdzie nie trzeba zbyt intensywnie myśleć, ale dobrze się przyglądać i obserwować.

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *